Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A magán pszihologus miben...

A magán pszihologus miben külömbözik a normálistól?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy egy magán pszihologus miben külömbözik egy átlagos pazihologustól amiért nem kell fizetni ?

És békés megyében hol található magán pszihológus ? Elég komoly a helyzet minnél hamarabb azeretnék egyet fellkeresni persze magánra gondolok !



A válaszokat elöre is köszönöm !


2019. jún. 18. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a magánpszichológusnak többször annyi az órabére (tehát talán hozzáértőbbek inkább előfordulnak ott szelekció miatt), és kevésbé is van leterhelve, mint a másik.
2019. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

A magán hamarabb nem mond olyan dolgot, amit nem szívesen hallanál, nehogy ne járjál többet hozzá, jobban célja, hogy járjál hozzá, mert bevétel vagy neki.


Azt tudom, kihez NE menjél magánba:

Szabóné dr Kállai Klára, Liska Sándor, bár nem tudom, működnek-e még.

2019. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"normálisnàl" , vagyis gondolom tb-sre gondolsz, nem jártam, az biztos, hogy a magánnál a nem kevés óradíja, amit tőled kap, elég fontossá tesz téged számára (rugalmasságban, hozzáállásban, gyakorlatilag úgy érzed, azért él, hogy neked segítsen, ami nyilván nincs így, csak annyi, hogy belőled él).
2019. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Több idő jut rád.
2019. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A magán nem fogja két percenként azt mondani,hogy "ühüm".
2019. jún. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! De valaki tudna ajánlani egyet itt békésmegyében ?
2019. jún. 19. 09:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd fel külön kérdésben.
2019. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!