Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha félek bevallani...

Mit tegyek ha félek bevallani a pszichológusnak a szuicid hajlamaim?

Figyelt kérdés
Nem csinálon olyan gyakran de mégis megijeszt és félek attól hogy egyszer nehogy komolyabbra forduljon. Viszont nem merem bevallani a pszichológusnak mert annyira szégyellem magam miatta. Mit tegyek?

2019. jún. 22. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogd fel hogy a pszichológus nem tud segíteni ha titkolózol meg hazudozol.
2019. jún. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én bevallottam az enyémnek a dolgot. Azóta se hiszi el. Mindig azt hiszi, hogy viccelek xd
2019. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet nincs meg a bizalom a pszichológussal?


Most érted, a pszichomókus is csak ember. Van belőle százféle. Valakinek jobban bejön egy olyan pszichiáter, aki egy beteg erőszakos (Csernus), mások pedig inkább az empátia eszközével élnek.


Nem tudom mióta jársz oda, de hát ez alapján nem sikerült veled erős kapcsolatot kialakítania. Persze az más, hogy csak 2-3x voltál.

2019. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aha. Én bevallottam neki sok mindent. Elvitett a pszichiátria kórházba,tényleg nagyon sokat segített.
2019. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!