Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érzékeny fiú vagyok és úgy...

Érzékeny fiú vagyok és úgy érzem elnyomok magamban minden érzést és zárkózott vagyok. Hogy tudnám ezt feloldani?

Figyelt kérdés
Sajnos a tapasztalatok azt mutatták meg nekem, hogy nem érdemes érzékenynek lenni, pedig nagyon nagyon az vagyok. Úgy érzem, hogy ezt vállalnom kellene, mert belül felemészt. Nem jó ez így. Tudnátok ajánlani valamit? 19/F
2019. jún. 24. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Lépj ki a komfortzónádból!Merj ismerkedni,nincs mitől félni,nem harapják le a fejed.Addig cselekedj amíg még fiatal vagy!


Érzékenyebb vagy?Kit érdekel?Fogadd el magad olyannak amilyen vagy,csak lépj ki a komfortzónádból és ne gyepesedj be!Később megbánod

2019. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is jó lenne elmenned egy két alkalommal pszichológushoz, mielőtt megijednél alapvetően minden embernek jót tenne minden héten (de ugye ezt nem lehet), viszont ha így elnyomást magadban dolgokat pszichológus tud segíteni, nyugodtan merj ismerkedni, lesznek emberek akikben lehet csalódni fogsz de meg fogod találni az igazi barátaidat és sokkal nyitottabb leszek;)
2019. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*l
2019. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sör, bor, pálinka.....
2019. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sportot, főleg küzdősportot jvasolnék. Növeli az önbizalmat, tartást ad. És egyéb módszerekkel is ki lehet engedni a feszkót, belső görcsölést. Néha igyál 1-2 sört, bicajozzál, motorozzál, tanulj meg dobolni, vagy ami érdekel.
2019. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!