Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológus szerint átugrok...

A pszichológus szerint átugrok egy fázist az érzelmek feldolgozása közben. Hogy lehetne feloldani az eddigieket?

Figyelt kérdés

A pszichológus azt mondta, hogy nem küzdök meg az érzelmekkel, érzésekkel, fájdalmakkal, hanem egyszerűen lesöpröm őket és belülről emésztenek.

Hogyan tudnám felszínre hozni a rengeteg elfojtott érzést? Azt se tudom hol keressem, vagy mi ennek a technikája.


Most egy ideig nem tudok menni a pszichológushoz.


19/F


2019. júl. 3. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
pont ez lenne a feladata hogy felszínre hozza
2019. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem jársz rendszeresen, úgy nehéz lesz...

Nekem is volt olyan, amikor olyat mondott a pszichológusom, amivel nem tudtam mit kezdeni, de később rájöttem, hogy ezzel csak segített tudatosítani és a megoldásában is segített, nagyon is sokat.

Az elfojtott érzéseket te házilagos módszerekkel nem nagyon fogod tudni felszínre hozni, szóval rendszeresen kellene járnod terápiára ahhoz, hogy sikerüljön. Mert a "technikája" az a pszichoterápia. Nem egyszer-kétszer, hanem rendszeresen, és sokáig.

2019. júl. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!