Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem vagyok jól lelkileg...

Nem vagyok jól lelkileg egyáltalán, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Itt szeretném a segítségeteket kérni, mit tehetnék, ha egyáltalán nem érzem magam jól lelkileg.

Akit érdekel konkrétan a probléma, elmondhatom privátban, de dióhéjban annyi, hogy jelenleg ami csak el tudott romlani az életemben, az el is romlott. Mind párkapcsolati, családi, baráti szempontból.

Napok óta furcsán érzem magam lelkileg, ilyet még nem tapasztaltam magamon, lehangolt vagyok, kedvetlen, szomorú mindig.

Felkelek reggel, és azon gondolkodok, bárcsak még aludtam volna, mert ezért felkelni felesleges volt.

Random helyzetekben elsírom magam. Tudom, hogy mindig megoldódnak a problémák, és ezek is biztos meg fognak, de nem tudom, hogy lássak hozzá, hogy rendbeszedjem magam lelkileg.

Utálom azt, aki most vagyok, ezt a folyton lehangolt, szomorú embert, újra vidám szeretnék lenni, de nagyon nehéz.

Valaki tipp?



2019. márc. 9. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Ha ez állandósult állapot, akkor érdemes segítséget kérni. Ez több dolog lehet, mondjuk én alanyi jogon mindenkinél alkalmaznám...

Önismeret, megbékélés saját magaddal, megtalálni az erőforrást magadban, ezek segíthetnek - nemcsak túlélni, hanem élvezni is az életet.

2019. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első sorban a családi kapcsolatokat rendezd! Depressziónak tűnik. Sport, elfoglaltság, hobbi segíteni fog.
2019. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Vedd szépen sorba a problémáidat. Írhatsz nekem privátban is. És igen, meg fognak oldódni, hamarabb, mint gondolnád, mert annak, ami ma annyira zavar, két hét múlva már semmi jelentősége nem lesz. Legalább történik valami. Milyen unalmas lenne probémamentesen!
2019. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3: Én inkább választanám a probémamentességet, mint azt, hogy az állandó problémák miatt regényhősnek érezzem magam.
2019. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!