Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális szorongásom van, és...

Szociális szorongásom van, és nem merek elmenni egy kedvenc koncertemre, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta elszeretnék jutni koncertre, de mire a jegyvásárláshoz értem elfogyott a jegy. Most találtam egyett, van is hely, de nrm merem megvenni. Sose voltam még koncerten, és félek, mert h ott sok az ember. És h megnéznek, vagy valami, illetve h félek h mit szólnak ahhoz, hogy anyámmal megyek (ő is szereti). Szóval igen, nem tudom hogy most mi legyen, de tudom h ez igy nem jo.
2019. júl. 9. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy anyukaddal mesz koncertre legyen a legkisebb gond. Arrol ne foglalkozz, hogy megneznek, egy koncerten ugyse teged meg anyukadat fogjak nezegetni. Szerintem, ha nagyon szeretnel elmenni, akkor tedd meg! Lehet egy eletreszolo kalandod lesz es ki fogsz kapcsolodni! Nem kell aggodnod az emberektol, csak is egy dologra koncentralj: az elmenyre. Sok sikert. :)
2019. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont azért, mert sok az ember, senkit nem fog zavarni, hogy anyukáddal vagy. És hidd el, nem te leszel az egyetlen. :)
2019. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én mit meg nem tettem volna hogy lássam a babáimat pedig paranoid skizo vagyok :(
2019. júl. 18. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!