Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok olyan oldalt, fórumot...

Tudnátok olyan oldalt, fórumot mondani, ahol segítséget kaphatok táplálkozási zavarok esetén?

Figyelt kérdés
Még 18 sem vagyok, de már komolyan öngyilkos akarok lenni, nem bírom, hogy azt hiszem legyőztem a Binge Eatinget, aztán egy gyengébb pillanatomban visszajön. Ez már rá kellett jönnöm, hogy nem önakarat kérdése, mert ilyenkor teljesen elvesztem a tudatomat, nem is emlékszem miket ettem tíz perccel utána. Nem bírom, két éve ebben szenvedek, mocskosul meghíztam, már csak az öngyilkosságot látom kiútnak. A suliban bántottak is miatta, amíg vékony voltam es sportos, mindenki nyalta a seggem, aztán én lettem a dagadt csaj, akit lehet bántani. Nem tudok senkivel beszélni erről, teljesen elzárkóztam, a barátaimmal nem tartom a kapcsolatot.
2019. júl. 18. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha gondolod velem beszélgethetsz privátban adok egy elérhetőséget!
2019. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ártana neked egy szakember, mert itt nem csak az étkezési zavarokat kellene kezelni, de azt a traumát is, amit magával hozott. Iskolai bántások, befordulás, öngyilkos gondolatok. Én a helyedben egy terapeutát keresnèk fel. Utóbbira ő megoldás lehet, előbbire pedig ajánlhat valamit, valakit.
2019. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!