Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki megtudja mondani hogy...

Valaki megtudja mondani hogy melyik a helyes táplálkozási mód ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés

ezeket olvastam/halottam:

-4 óránként

-2 óránként keveset

-mindegy milyen időközönként csak a kalória mennyiség kereteit ne lépjük át

- semmit nem enni ( ezzel csak az a baj hogy az izomzat előbb épül le amiből így is alig van)

szóval megszeretném kérdezi melyik a helyes, mert én nem tudom eldönteni tapasztaltból sem :s


2012. júl. 4. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Többször kevesebbet, akkor kevésbé kezd el raktározni a szervezet (vagyis hízni).

Én napi 5 alkalommal eszek.

2012. júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor kb olyan 3 óránként?
2012. júl. 4. 13:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Napi 5-6 étkezés, csak nem mindegy hogy mit. pl.: 6x szemét kajának semmi értelme.
2012. júl. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és az is igaz hogy lefekvés előtte 4 órával nem szabad enni?
2012. júl. 4. 13:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a híres napi 5-szöri evéssel csak híztam... Mióta háromszor eszek (ahogyan egyébként normális), azóta tartom az 50 kilót.
2012. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Igen, igaz, vacsora legkésőbb 7-kor.
2012. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Napi 5szöri evéssel azért híztál mert nem mozogtál mellette és nem számoltad a mennyiségeket... Amúgy lefekvés előtt is lehet enni de akkor csak lassú felszívódású fehérjét pl 50-60g sovány túrót.
2012. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Azért kell többször enni, hogy felgyorsuljon az anyagcseréd. A 3 fő étkezés maradhat is, kevesebb adagokkal és tápláló ételekkel. Reggel sok szénhidrát (gyümölcs, zabpehely...), 10 órai valamilyen olajos mag kis maréknyi (dió, tökmag...), ebédre szénhidrát + fehérje (csirke + barna rizs, sok zöldséggel...), délután 1 joghurt vagy 1 alma, vacsorára fehérje (túró, csirke, hal + zöldség). Lefekvés előtt 1 órával lehetőleg már ne egyél, de ha mégis megkívánsz valamit, akkor az zöldség vagy fehérje legyen (ne szénhidrát). Este 7 után is lehet enni, minden attól függ mikor mész aludni, de az 1 órát tartsd be. Szénhidrát ilyenkor (este) már nem kell a szervezetnek és ha nem dolgozod le zsírként tárolódik...
2012. júl. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én most a harcosok étrendjét próbálom, egész nap nem eszek kb semmit lefekvés előtt meg elég sokat, sorrendben és meghatározott ételeket természetesen
2012. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
akkor gondolom te nem éppen fogyni szeretnél :)
2012. júl. 4. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!