Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azért hisztizik a barátnőm...

Azért hisztizik a barátnőm mert menstruál? Mit csináljak ilyenkor hogy ne kiabáljon mindenért?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy minden hónapban legalább 3-4 napig hisztizik nagyon mindenért.

Dolgozok és nem tudok neki vissza írni üzenetet akkor már azt mondja nem szeretem és sír nagyon.

Meg miért nem megyek hozzá hamarabb meg ilyen hulyesegeket miatt


2019. júl. 23. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudod a saját barátnődről, hogy éppen megvan-e neki vagy nincs?
2019. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Túl kell élni. 😃
2019. júl. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Elég sok éve menstruálok, de ilyen baromságokat sose írtam a barátomnak... A barátnőd inkább egy igazi hlyepcsa, kár a vérzésre fogni ezt az idióta viselkedést.
2019. júl. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Így igaz, hisztis! Tanuljon meg kicsit uralkodni magán.
2019. júl. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Hát én is magamba tudok ilyenkor fordulni. Ami segített: tudatosítani magamban hogy a vacak gondolataim ilyenkor a hormonok játéka, és ezt nem szabad másra terhelni. (Ha lehet pl nem ezeken a napokon reklamálok, nert feszültebb vagyok, vagy nem ilyenkorra időzíték ügyintézést ahol órákat kell várni). Sok folyadék és magnézium. Állítólag vannak gyógynövényteák és természetes szerek, azokat nem próbáltam. Mikor fogamzásgátlót szedtem, ezek a tünetek jelentősen enyhültek.
2019. júl. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!