Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak a barátnőmmel...

Mit csináljak a barátnőmmel ha menstruál? 16F

Figyelt kérdés
Nagyon fáj neki és van hogy sír is, most a szülei nyaralnak úgyhogy náluk “lakunk” együtt egy hétig. Nagyon rosszul van és nem tudom mit csináljak. De egyáltalán nem hisztis attól eléggé féltem.

2019. júl. 14. 16:02
1 2 3
 1/22 Tanácstalan Lány válasza:
91%
Adj neki algoflex m-et és törődj vele ennyi 17l
2019. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
Rugdosd el orvoshoz, mert az ilyen szintű fájdalom nem normális. Endometriózis, PCOS, és ez csak 2 komoly betegség a sok közül ami okozhatja...
2019. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De ha el viszem orvoshoz? Akkor ott tudnak neki segíteni hogy jobb legyen? Mert a nővéremmel nagyon jó a kapcsolatuk kérek akkor segítséget tőle. Nagyon szeretem és szeretném neki a legjobbat.
2019. júl. 14. 16:22
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon szerencsés a lány!😊Szten kérdezd meg előbb a nővéred h tud e tanácsot adni!Én még meleg vizes üveget szoktam tenni a hasamra olyankor!De az tényleg nem normális ha ennyire fáj!Ha a nővéred nem tud segíteni,akkor menjetek orvoshoz!Remélem semmi nagyobb baja nincsen!🙏
2019. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
Viccen kívül az orgazmus segítene
2019. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Algoflex, No-Spa
2019. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
69%
Ha nagyon durva akkor az algoflex m nem segít csak max a Flector
2019. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 qkker1 ***** válasza:
76%
Meleg fedőt a hasára, volt olyan barátnőm, akinél bevált.
2019. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
50%

ahogy csak tudod, segíts neki, éreztesd vele, hogy szereted, csinálj neki kaját, legyél kedves és megértő. öleld meg amennyiszer csak tudod, mondd meg neki, hogy milyen gyönyörű. nem kellenek olyan hülyeségek, mint az orvos. minden lány átesik rajta havonta, és csak szeretetre van szükségünk

16/l

2019. júl. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
#9 És az orvos mégis miért hülyeség? Akkor talán elég lenne az, amit leírtál, ha az illetőnek csak egyszerű kis görcsei lennének, de itt most nem erről van szó. Ha valakinek ilyen szintű fájdalmai vannak, akkor az már tényleg nem normális. Ehhez képest egy orvosi vizsgálat semmi, ki lehet bírni, úgyhogy tényleg küldd el.
2019. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!