Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy nőgyógyászati vizsgálatnál...

Egy nőgyógyászati vizsgálatnál rákszűrést is csináltatnak?

Figyelt kérdés
Tehát ha elmegyek nőgyógyászhoz mert fertőzésem van, akkor azt is megmondja ha rákos vagyok, vagy ilyesmi?:S Vagy egyáltalán hogy zajlik egy rákszűrés?
2010. júl. 11. 22:06
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy ezt külön kérni kell?
2010. júl. 11. 22:09
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk évente csinál az orvos. De azt nem tudja azonnal megmondani, hogy van- e bajod (kivéve ha már nagy a baj, gondoom).

A rákszűrés úgy zajlik, hogy kenetet vesz a doki és elküldi vizsgálatra, aminek pár hét múlva van eredménye. Az én orvosom mindig azt mondja, hogy ha gond van értesítenek, ha nincs semmi akkor nem szólnak, nem hívnak, nem keresnek.

2010. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és nem kell külön kérni. De ez egy magánrendelő.
2010. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Fertőzésnél amugyis vesznek kenetet, legalábbis nekem eddig mindig vettek. És abból is kiderül?

Amugy köszönöm a választ:)

2010. júl. 11. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, de a biztonság kedvéért mondd meg a dokinak, hogy rákszűrést is szeretnél. Ha magándokihoz mész, ezért általában külön kell fizetni a vizitdíjon felül.

Egyébként meg valószínűleg nem vagy rákos. Fiatal korban nagyon ritka, és te fiatal lehetsz, a kérdésből ítélve. Ne parázz!

2010. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen 17 éves, csak anyukám, nagymamám is méhnyakrákba halt meg és nagyon félek..
2010. júl. 12. 00:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában alapból csinálnak szerintem. Bár én magándokihoz járok, lehet SZTK-ban msáhogy van. De mondd a dokinak, hogy szeretnél, és akkor cisnál. Kb két hét múlva lesz eredmény.
2010. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!