Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek milyen érzés volt,...

Nektek milyen érzés volt, mikor elkezdtétek szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
3 napja szedem a Yangee-t, de nagyon szurkálnak, nyilalnak a petefészkeim,és depisebb, fáradtabb vagyok. Menjek vissza a dokihoz vagy ez normális az első napokban? Sose akartam fogamzásgátlót szedni, de sajnos pcos miatt nincs ciklusom, csak random állandó vérezgetés volt, ami miatt már súlyosan vérszegény vagyok, ez volt az utolsó megoldás :(
2019. júl. 28. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmilyen. 3 napja szeded csak adj még neki egy kis időt ha utána sem múlik vagy rosszabb lesz a panaszod menj vissza.
2019. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Semmit nem éreztem. De amit te érzel, az is teljesen normális. Innentől végképp nem lesz ciklusod...
2019. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Nekem eros hanyingerem volt tole kb egy hetig.
2019. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Nekem megduzzadtak és fájtak a melleim, petefészek szurkálást én is éreztem, kicsit olyan volt mintha lenne peteérésem, pedig ugye gyógyszer mellett nincs. Én más probléma miatt szedtem, szerencsére csak 3 hónapig kellett, de be nem szedném soha többet.

Adj még magadnak időt, ha nem javul menj vissza az orvoshoz.

2019. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
(Én is a yangeet szedtem)
2019. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezek a tünetek elmúltak, vagy végigkísérték a 3 hónapot, amíg szedted?
2019. júl. 29. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első 3 levél alatt bármilyen tünet lehet. Utána el szokott múlni.
2019. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmúltak kb az első levél után. Utána nem volt panaszom. Mikor abbahagytam utána minden nap fájt a fejem, de ennyi.
2019. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!