Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha ennyire "érzékeny"...

Normális ha ennyire "érzékeny" a ciklusom?

Figyelt kérdés
Minden külső hatás befolyásolja a menstruációmat, emiatt teljesen egyenletlenné vált. Általában 21-22 naponta jön meg, nyugalmi állapotban. De júniusban a vizsgaidőszak miatt késett, és 34 napra tolódott ki. Azóta nem vagyok stresszes, de 2-szer elutaztam, és pont az utazások alatt kellett volna megjönnie, de mindkétszer késett, és csak a hazaérkezésem másnapján jött meg. Rendben van ha ennyire változékony a gyakorisága?

2019. aug. 10. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az függ(het) attól is, hogy hány éves vagy, és mióta menstruálsz. Gondolom fogamzásgátlót nem szedsz, mert ha igen, akkor az batár nagy baj, ha így jön meg a vérzésed. Azért a nőgyógyásznál megejtenék egy látogatást.
2019. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképp rendben van, 21-35 ig normális és van akinek sose lesz rendszeres, de nagyon zabvaró lehet. Ha fiatal vagy, még beállhat valami rendszerre. A 21-22 nap különben elég sűrű, egy vérvételtmegérne hogy nem vagy.e tle vérszegény, illetve egy nőgyógyászati vizsgálat + uh esetleg kiderítene valamit. Dokik, ha nagyon zavró, szoktak adni fogamzásgátlót erre, de én csak ezért nem szedném.
2019. aug. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!