Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondtátok el anyukátoknak...

Hogy mondtátok el anyukátoknak mikor megjött?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 20:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én nem emlékszem. De most tényleg nem tudnám felidézni. Pedig csak 22 vagyok.
2010. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
" Anya, menstruálok" Ennyi volt. Már 4 éve...de mindenre emlékszem,mert már nagyon vártam:P Anyu is örült neki. Elmentünk utána boltba, vettünk vagy 5 féle betétet, mert azt mondta ki kell tapasztalnom, hogy nekem melyik fajta jó, mert, hogy hiába mondja, hogy ő melyiket szereti, attól még nem biztos, hogy nekem is az válik be. Vettünk össze vissza midnent, tisztasági betétektől kezdve tamponig, a törlőkendőn keresztül:D Nekem tetszett ez az egész vásárolgatás meg, hogy végre megjött, hisz roszul sem voltam:P Na ezzel csak azt akartam mondani, hogy ne félj elmondani anyudnak, hisz ő is már nagyon régóta menstruál, neki is ugyanolyan természetes mint neked....sőőt...úgyh ne izgulj:P Úgyh csak állj elé és mondd, hogy megjött...ennyi. Ettől nem kell parázni:) Hidd el! :) 16L
2010. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%
Hát én nem mondtam el neki.
2010. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan úgy kell, ahogy a tegnapi 21:54-es csinálta. Egyszerűen mondd, "Anya menstruálok"! Nem kell ezt szégyellni kimondani, hiszen természetes dolog!
2010. júl. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nyaraltunk, a nővérem odajött, és megkérdezte, hogy megyünk-e fürödni, én meg mondtam, hogy nem, mert menstruálok. Ő mondta meg az anyukámnak.
2010. júl. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
100%

Én nagyon féltem elmondani, nekem úgy jött meg , hogy színházba voltunk, mikor elkezdődött a színház azt hittem meghalok úgy elkezdett görcsölni a hasam, és mire hazaértem már egy picit véres volt a bugyim, befutottam nővéremhez, nővéremnek is úgy mondtam el, hogy bementem a szobájába, szia , hogy vagy, aha, jah én is, nem nem vok jól menstruálok! nah mindegy adott betétet és nekem még össze kellett szednem magamat míg elmondom anyumnak, 2 nap után mondtam el neki, a hűtőben turkáltam elővettem egy kecsapot és mondtam, ha néha ilyen színű lesz a bugyim akkor ne lepődjön meg, ő meg csak nézett bután, nővérem már röhögött, anya meg nem értette és a nővérem nyögte ki, hogy : anya , menstruál!

jajj tök ciki volt, anya felhívta apát a munkája közepén, és apa este egy üveg pezsgővel jött haza! pirosodtam mint a vadalma!

2010. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Szegénykém! :) Köszönöm..asszem megfogadom azt a tanácsot hogy "anya menstruálok!" Köszike!

Amúgy 12 éves vagyok!

2010. júl. 13. 17:04
 19/24 anonim válasza:
100%

a 12:14es üzenőnek mondom,h nem olyan gáz a pezsgőzés ilyenkor,mert ez amerikai-szokás.Ha nézted 2-3évvel ezelőtt sugárzott Hetedik menyország sorozatot,ott is mikor a kislány menstruált,kölön partyt szerveztek neki:D


Egyébként nekem 11évesen jött meg,és odamentem anyához,és mtam neki,h ne lepődjön meg,ha több betét fogy el,mert mostmár nekem is szükségem van rá.És ámen:)

2010. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel észrevettem, odamentem anyumhoz,aki vasalt és mondtam, hogy anyu, az a gyanúm, hogy megjött menstruációm. Megmutattam a bugyimat, ő mondta hogy ez bizony menzesz, megkérdezte, hogy van e valami kérdésem, én mondtam hogy nincs betudom tenni a betétet egyedül is, mire mondta hogy rendben van. Kábé ennyi volt. De most fura módon gondba vagyok, hogy hogyan tálaljam anyumnak, hogy szeretnék áttérni a tamponra. Anyum soha nem használt tampont, így félek hogy mit fog mondani....13/L
2010. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!