Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondtátok el anyukátoknak...

Hogy mondtátok el anyukátoknak mikor megjött?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 20:51
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Húú.nekem pont a legjobbkor:SS

Táborban voltam, és napközben fürdeni voltunk este a zuhanyzás után meg amikor megtörölköztem vettem észre a foltot a törölközőn..hát jól meglepődtem aznap este remegve feküdtem le aludni, de szerencsére volt nállam betét, anyu modnta hátha megjön vigyek magammal.Másnap felhívtam anyukámat, remegő hangon,h anyu megjött, mondta jöjjek érted?eljött értem hazavitt kb 3 napig sírtam--utólag tudom butaság de hát én így éltem meg.Azóta "erről" bnőimmel is nyíltan beszélünk, sőt korunkbeli pasikse akadnak ki rajta..ezvolt kb 3 éve


15/L

2010. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

12:19-nek:

ezzel én is bajban vtam... azaz nem is gondoltam rá, h elmondom neki. Ez már sztem az én dolgom, h mit használok. Tehát vettem magamnak tampont, és 1-2 évig próbáltam nem előtte elővenni stb. , aztán lettem olyan idős. mikor ez már szinte természetes volt, h tampont használok, és akkor már nem is szégyelltem (kb 16 évesen). Tehát sztem így jó volt, semmi kínos nem volt benne legalább:P

2010. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
nekem amikor volt barna folyásom még aznap megjött de ez mindenkinél másképp van
2010. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem most evben marciusban jott meg eloszor es azelott ket evig (meg most is ha nincs meg) feherfolyasom volt\van es megkerdeztem anyumat h ez mi? Es akkor mo dta h lehet h az h meg fog jonni...en meg mondtam h biztos csak felfaztam..na persze :D es akkor lattam meg h megjott mikor mar irdatlanul kellett pisilnem bementem a wcre lehuztam a bugyoomat es lattam hogy az egesz (!!!) csupa ver akkor fogtam fel h megjott aztan hivtam anyukamat es mondtam neki h hat megjott! es akkor o mi jott meg? Mivan? Aztan felfogta😂😂
2015. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!