Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez huvelygomba?

Ez huvelygomba?

Figyelt kérdés

Ket napja erosen viszket a huvelyem. Nincs semmi kulonos a folyasommal, nem ia dagadtak fel a szemeremajkaim. A heten veszitettem el szuzessegem, ovszerrel vedekeztunk, nem tudom, hogy ez jelent e valamit.

Ez huvelygomba lehet vagy valami mas? Par nap mulva megyek nogyogyaszhoz, de nagyon ideges vagyok emiatt.


2019. aug. 14. 01:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne legyél ideges. Ha gomba is, semmi extra, hamar elmúlik a megfelelő kezeléssel és nagyon sok nő àtesik ezen (nekem volt egy fél évig minden hónapban) Nézd meg a hüvelyedet, akár dugd be egy ujjad, és nézd meg milyen ha kihúzod. Ha apró fehér darabkák vannak rajta, akkor gomba. Viszketés, égő fájó érzés és fehér darabkás váladék tutira gomba.
2019. aug. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!