Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Ez huvelygomba?

Ket napja erosen viszket a huvelyem. Nincs semmi kulonos a folyasommal, nem ia dagadtak fel a szemeremajkaim. A heten veszitettem el szuzessegem, ovszerrel vedekeztunk, nem tudom, hogy ez jelent e valamit.

Ez huvelygomba lehet vagy valami mas? Par nap mulva megyek nogyogyaszhoz, de nagyon ideges vagyok emiatt.

aug. 14. 01:55  Privát üzenet  

A válasz
Ne legyél ideges. Ha gomba is, semmi extra, hamar elmúlik a megfelelő kezeléssel és nagyon sok nő àtesik ezen (nekem volt egy fél évig minden hónapban) Nézd meg a hüvelyedet, akár dugd be egy ujjad, és nézd meg milyen ha kihúzod. Ha apró fehér darabkák vannak rajta, akkor gomba. Viszketés, égő fájó érzés és fehér darabkás váladék tutira gomba.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 14. 01:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Huvelygomba tünetei milyen hamar jelentkeznek?
Folyamatosam. Visszatero huvelygomba ellen?
Huvelygomba ellen?
Huvelygomba furcsa folyas nelkul?
Vegbelgomba átterjedhet a huvelyre? Lehet belőle huvelygomba is? Kenegetem canestennel.
Nem múlik a huvelygomba?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!