Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatosam. Visszatero...

Folyamatosam. Visszatero huvelygomba ellen?

Figyelt kérdés

16eves korom ota kuzdok huvelygombaval .3havonta volt eddig mindig a nogyogyaszom ugyan azt a fost irta fel ami a tuneteket szunteti de ujra visszajon..Most az utolso fel evben volt 4x ez az 5.alkalom.Monogan kapcsolatban eleg 3eve ugyam azzal a partnerrel.Higeniara ugyelunk 4.5ph intim mosakodot hasznalunk minel tobb kemikaliat hanyagolunk.Viszont azt gondolom hogy a gomba akkornjon ki ha tobb cukros uditot vagy edesseget eszek.De ez akkor soha sem fog elmulni csak ha elhagyom a cukros italokat,eteleket?(eddig sem ettem tul sokat,viszont inkabb iszok edeseket)

Mit tegyek? most nyaralas elott allunk,megyunk kulfoldre 2het mulva 1honapra.Akkor mikor vissza jovok akkor tervezek elmenni doktorhoz abszolut mindent atnezetni mert van egy olyan erzesem hogy hiaba szeretnenk mar 1eve gyereket biztosan emiatt nem jon..Esetleg ettol nem sikerul ez sem?Mar teljesen szomoru vagyok hogy a nyaralason is tuti elo fognjonni :( jelenleg betettem ph vissza alitos kapszulat ami a bakteriumokat is kioli.holnap a gomba ellenes kremet teszem be es ha 1hetig felvaltva valtogatom esetleg elerhetek valamit?Ez az elso alkalom hogy ez eszembe jutott. Barmi tanacsot elfogadok...koszonom



2019. jún. 18. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csinált a nőgyógyászod tenyésztést hüvelyváladékból?

Javasolt kezelést a párodnak is?

Ha nem jutsz vele ötről-hatra, kérhetsz laborvizsgálatot a bőr- és nemibeteg gondozóban is. Mindkettőtöknek kellene kezelést kapnia, csak magadat hiába kezeled, mert a párod visszafertőz.

2019. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus nőgyógyász baki. Felírja a gyógyszert de a visszaállításra nem ír fel semmit. A gyógyszer kiirtja a hasznos baktériumokat is amik védenek a fertőzések ellen. Így folyamatosan újra fogsz fertőződni mert nincs védekező rendszered. Nem tudom milyet vettél, én a Gynophilus hüvelytablettát ajánlom, Rossmannban lehet kapni. De felváltva nem lesz jó. Előbb csináld végig a gyógyszert, utána mehet 1 hétig a probiotikum.

Illetve ahogy előttem is írták ilyenkor a párodat mindenképpen kezelni kell. Valószínűleg ő fertőz vissza, hiszen nem védekeztek. Amíg nem vagytok mind a ketten kikezelve addig pedig ne legyen szex mert csak fertőzitek egymást oda-vissza.

2019. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1honapja kezeltem ot is.4napja volrunk utoljara egyutt akkor semmi baj nem volt sot neki nem jott elo azota sem.Ma megyek a dokihoz ujra es mondom neki hogy kerjen labort vagy tokmindegy mit tenyesztest mar nem erdekel de nyaralas alatt nem akaarok beteg lenni mar..
2019. jún. 19. 05:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Párod is kapott gyógyszert?
2019. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam vizelet vizsgalaton amiben nem volt megallapithato semmilgen bakterium,vagy fertozes..hetfon kenetet vesz majd a doki akkor meglatjuk es leirom hatha valakinek segit
2019. jún. 20. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!