Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellrákom van, vagy csak...

Mellrákom van, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok 16 éves lány vagyok (növekedésben lévő)

kb 1-2 hónapja elkezdett nagyon fájni a mellem. (bal)

elmondtam anyumnak, és azt mondta hogy a menstruáció miatt, és elfog múlni. Igaza lett. Viszont a menstruáció közben valami megjelent a mellbimbómon. Utána néztem és azt irják azonnal mennyek el orvoshoz, ha nem mulik el egy hét múlva. eltelt egy hónap , és még mindig nem múlt el. Ujjaban megjelent a mellemalján egy kis pirosodás/kiütés. A segítségeteket kérem, menjek el vele orvoshoz? Vagy csak várjak , mert lehet hogy csak melltartótól/melegtől van. Köszönöm a válaszaitokat.



2019. aug. 19. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan jelen lévő hólyag szerű , pirosas sérülés van kívül a melleden és csomó szerű érzést ad feltétlenül el kell menned! Orvoshoz majd mammográfiás. Ne várj többet vele .
2019. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Először háziorvos, aki beutal a megfelelő helyre. Tüneteid alapján ez inkább bőrgyógyász lesz.
2019. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Növekedés velejárója.
2019. aug. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!