Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellrákom van, vagy már csak...

Mellrákom van, vagy már csak beképzelem? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Olyan 10 éves korom óta vizsgálgattam magam, s akkor is volt csomó szerűség a mellemben, most 21 vagyok, dohányzom is, nem is eszem olyan egészségesen, lehetséges, h ez daganat? Vagy csak az izom?
2009. aug. 6. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltál már szűrésen? Ha igen, akkor semmi bajod, hiszen mindig ott volt a melledben az a csomószerűség, biztos észrevették volna, ha gond lenne. Ha nem, akkor menj el, ha másért nem is, azért, hogy megnyugodj, hogy egészséges vagy!
2009. aug. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem igazán értem a kérdést, mert ha 11 éve érzed ezt a csomószerűséget a melledben, akkor biztos voltál már vele orvosnál és rendszeresen jársz ellenőrzésre is megelőzésként. Ha így van, akkor a doki mondta volna ha baj van. Ha meg 11 éve érzed és még nem mentél orvoshoz (bár azért ennyire felelőtlen remélem nem vagy), akkor itt milyen választ vársz látatlanban és laikusként?
2009. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van csomószerűség a mellében ami nyomásra még fj is fiatal korban...a tejmirigyek...
2009. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig azt hittem kiskoromban, hogy azok a csomók a mellemben rendellenesek. Teljesen be voltam parázva, hogy majd ha meggyünk tüdőszűrőre iskolával, akkor kiderül. Azt hittem 20 éves koromra meghalok.:D:D Aztán egyszer valahogy rájöttem, hogy rendben vagyok. Micsoda megkönnyebbülés volt.:D:D
2009. aug. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az utolsónak! Nah pont erre gondoltam.. nagyon paráztam mikor kiírtam ezt a kérdést, szóval lehetséges, h nem fogalmaztam meg rendesen, nem voltam még szűrésen, majd elmegyek, és végülis nálad, h derült ki, h nincs baj?
2009. aug. 14. 16:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat. Annyira nem vagyok idióta, h látatlanban válaszoljatok rá, valószínűleg olyan embert kérdeztem, akinek ismerős a helyzet.
2009. aug. 14. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!