Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy működik az altatás?

Hogy működik az altatás?

Figyelt kérdés

Hamarosan műteni fognak laparoszkópiával, és rettenetesen félek az altatástól.


Folyamatosan arra gondolok, hohy mi van ha nem ébredek fel, műtét után vagy lebénulok. Próbálom elnyomni magamba ezeket a gondolatokat, de a félelem nagyobb nála.


Nem tudom miért félek ennyire mikor a szüleimnek sokkal komolyabb műtétjük volt ennél, mindketten műtött szívbetegek, és nem okozottsemmilyen súlyos szövődményt az altatás náluk. Annyi, hogy anyu rosszul volt ébredés után, hányt, próbálok reménykedni, hogy nekem is max ennyi lesz a legnagyobb problémám, de nem megy, tegnap óta gombóc érzés van a torkomba a félelemtől :/


2019. aug. 21. 18:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mi már nem szeretnénk több gyereket, ezért is mentem bele a műtétbe, vagyis inkább kertem a műtétet, mert már megkeserítette az életemet a méhem (állandó, hetekig elhúzódó erős görcsökkel járó menszesz). Vakon bíztam az orvosomban, aki a műtétet végezte, tudtam hogy 120%-on fog teljesiteni.

Méhet csak a legvégső esetben vesznek ki. Nekem rengeteg vizsgálaton, műtéten kellett átesnem, kipróbálnom többféle gyógyszert, eszközt, hogy egyáltalán érdemben beszéljenek velem a kipakolásról. És így is külön nyilatkozatot kellett írnom, hogy én kérem a műtét elvégzését.

2019. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy van gyereketek, és nem előtte kellett erre sort keríteni.Igen azt tudom, hogy csak nagyon indokolt esetben távolítják el, de ez a bizonytalanság megőrít,mert egyáltalán nem biztos, hogy nincs nagyobb baj attól, hogy az uh nem mutat semmit, és leginkább a méhemnél és a bal oldali petefészeknél, medencénél érzem a fájdalmat
2019. aug. 21. 21:14
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Na ha valamitől nem kell félni akkor az az altatás...


Iszonyat kicsi az esélye, hogy belehalsz, ha meg igen úgy sem tudsz róla, de nem fogsz :)


Ébredés után émelyeg az ember, olyan mintha kicsit részeg lennél, valószínűleg ettől hányt anyukád :)


Szerintem rohadt jó buli, én is féltem kicsit tőle de utólag belegondolva már nulla aggodalommal mennék a következő altatásra!

2019. aug. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!