Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nálatok hogy működik a napközb...

Nálatok hogy működik a napközbeni altatás?

Figyelt kérdés
Lányom 5 hónapos nagyon jó alvókája van szerencséje. Napközben viszont csak úgy alszik el magától, ha közvetlen szopi után rakom le. Kicsit beszélget még és utána alszik. Van, hogy végigalussza az időt a köv. szopiig. Ha nem rakom le egyből szopi után, akkor nagyon ritkán alszik el magától és nyűgös ringatni kell. Csak azon gondolkodtam, nem alszik így nagyon sokat? Mert olvasom itt, hogy valakinek már alig alszik napközben ilyen idős babája? Vagy örüljek, hogy az én lánykámnak ilyen jó alvókája van?
2015. máj. 25. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez teljesen eltero. Nekem ikreim vannak es rajtuk latom, mennyire masok a babak. A kisfiam tobbet alszik napkozben, ejjel viszont felkel enni. A kislanyom kevesebbet alszik, de egybefuggoen hosszabbakat, es atalussza az ejszakat is. Nalam - meg par ismerosomnel - az a bevalt modszer, h ha dorzsoli a baba a szemet, akkor kell letenni aludni, m akkor nagyon rovid idon belul elalszik.
2015. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!