Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség avagy sem?

Terhesség avagy sem?

Figyelt kérdés

Párommal élek együtt. 1 hónappal ezelőtt történt egy kis baleset. Későn vettük észre hogy ki szakadt az óvszer.

Másnap azonnal szaladtam és irattam fel esemény utánit. A tabletta bevételét követően egy héttel elkezdtem vérezni, a betegtajekoztato szerint ez mellék hatás, de nem teljesen olyan volt mint a szokásos mensim. Azóta már eltelt 30 nap és még mindig nem jött meg de érzem hogy fájdogál a hasam és kicsit nyomásra a melleim is. Csináltam a minap terhességi tesztet is de negatív lett. Attól még mindig stresszelek...

Mindenképp megyek orvoshoz, de valakinek valami ötlet hogy mi lehet a baj? Már utána olvastam mindennek de hátha valaki jobban jártas a dologban.

Köszönöm a segítséget!



2019. aug. 22. 03:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Tök felesleges orvoshoz menni. Az esemény utáni tabletta egy lórúgásnyi hormon. Akar fél év is kell a szervezetnek, hogy rendeződjön utána a ciklus. Ezzel kár orvoshoz menni. Csak idő kell. Nyilván nem terhes vagy (negatív a teszt), csak felborult a ciklusod, ami teljesen normális ilyen helyzetben.
2019. aug. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

100%-ban igaza van az 1.nek.

Az esemény utáni tabi a ludas.

Nekem is volt ilyen anno, és nekem egy év kellet ahoz hogy normális legyen a ciklusom. Olyan szinten S*eggre vágja a hormonhaztartást. Terhes biztos nem vagy !!!

2019. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat és a segítséget! :)
2019. aug. 22. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!