Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az ha a bugyimon...

Normális az ha a bugyimon mindennap van egy picike kicsit barnás folt? (nem csak menzesz előtt vagy után)

Figyelt kérdés
Nincs semmilyen betegségem. Hónapok óta tapasztalom ezt. Szaga nem büdős és nem nyálkás vagy bármi. Olyan mintha egy kicsi valami kifolyt volna. De h mindennap? Alaposan mosom ott és szexuálisan is védekezek óvszerrel. Gyógyszereket nem szedek. Normális ez?
2019. aug. 27. 21:46
 1/7 anonim válasza:
38%
Javaslom nagyvécézés után a valagtörlést -.-"
2019. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Én székelés után megmosom a fenekem, vagy ha nincs rá lehetőség, nedves törlőkendőt használok.
2019. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
20%
Szaras utan ki szoktad torolni?
2019. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Menj el nődokihoz.
2019. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez kizárólag közepidőben, valamint menstruációs időszakban normális.


Kivéve, ha még nem állt be a menstruációd. Eleinte 1-2 évig előfordulhat ilyesmi. Menj el nőgyógyászhoz!



Többiek! Ti idióták! Nem tudom abbahagyni a röhögést :D a kérdezőnek nem a wczéssel és az azzal kapcsolatos higiéniával van problémája, ez nőgyógyászati dolog.

2019. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De egy bunkók vagytok. Nem a fenekemnél van és nem is szar......
2019. aug. 27. 22:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szedsz fogamzásgátlót? csak azért kérdezem, mert nekem például a fogamzásgátló folyamatosan köztes vérzéseket okozott, és állandóan volt ilyen barnás folyás szerű valamim, meg akkor amikor nem ugyan abban az időpontban vettem be a gyógyszert
2019. aug. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!