Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes? Vagy hormonzavar?

Lehetek terhes? Vagy hormonzavar?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok június 23.án lefeküdtem a barátommal. Július 7.én megjött de egy hetet késett és az első nap csak barnáztam(eddig ilyen nem volt). Augusztusban 13.án megjött de 10 nap késéssel és úgyanilyen barnázással első nap. Most 2 hét telt el a legutóbbi menstruációm óta és fáj a mellem ami általaban csak menstruáció előtt 1 héttel szokott. Nem tudom mi a baj és görcsösen aggódom a terhességtől. 2 terhességu tesztet is csinaltam már a 2 menstruációm előtt és mindkettő negatív lett de délután csináltam őket. Nagyon félek, kérlek segítsetek.


16/L



2019. aug. 27. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász
2019. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kérdésemre szeretnék választ mert nagyon aggódom, és nem nagyon szeretnék orvoshoz menni ha nem muszály. Benne van a pakliba, hogy csak ráizgulok a dolgokra mert sajnos ez szokásom
2019. aug. 28. 00:06
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Június 23 óta voltál egymtt ugy a barátoddal hogy nem védekeztetek vagy megszakitásosan? Mert akkor esetleg lenne esélyed

De ha azota nem volt semmi akkor nem vagy terhes, aki terhes annak nem jön meg az csak egy tévhit hogy olyankor is lehet vérzés az elején (pár napos barnázás esetleg, de rendes pirosas vérzés nem)

2019. aug. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Óvszerrel védekeztünk
2019. aug. 28. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!