Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem "TELJESEN" negatív rékszűr...

Nem "TELJESEN" negatív rékszűrés eredmény?

Figyelt kérdés
Ezt mondták a telefonban, pénteken megyek vissza. De ez mi a frász? Valakibek volt ilyen? Most félnem kell?
2019. szept. 11. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Hpv virus. De ez onmagaban nem jelent rakot.
2019. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
HPV-t nem néznek sima rákszűrésen. Szerintem P3-as eredményre gondolnak talán.
2019. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. De akkor miért nem pozitívat mondott? Miért azt, hogy nem teljesen negatív? Nem értem... Mit fog csinálni az orvos ezzel. Tavaly semmi bajom nem volt, évente járok, 25 vagyok.
2019. szept. 11. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:
A hpv okozza a mehnyakrakot, rakszuresen akkor miert nem nezik? Na mindegy ok az orvosok....
2019. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jogos... De pont csak akkor van ingyen a HPV szűrés, ha rossz a rákszűrés eredménye. Ha csak alapból HPV-t szeretnél nézetni, az 6-7 ezer forint SZTK-s rendelésen. Fordított logika.

Amúgy azért gondolok a P3-as eredményre, mert az jelenti a "nem biztos, hogy pozitív, de valami nem stimmel" eredményt. Mert azt okozhatja gyulladás is, viszont a P4 már egyértelműen rosszindulatú lelet. Drukkolok, hogy ne legyen gáz, írj majd, hogy mit mondtak!

2019. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, utána olvastam, köszi.

Nem tudom miért ijeszenek rá az emberre... :( tavaly semmi bajom nem volt. Semmi tünetem nincs, minden normális, hormonokat se szedek.

2019. szept. 12. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!