Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Nem "TELJESEN" negatív rékszűrés eredmény?

Ezt mondták a telefonban, pénteken megyek vissza. De ez mi a frász? Valakibek volt ilyen? Most félnem kell?

szept. 11. 13:17  Privát üzenet  

A válaszok
Hpv virus. De ez onmagaban nem jelent rakot.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont szept. 11. 13:37 Privát üzenet
HPV-t nem néznek sima rákszűrésen. Szerintem P3-as eredményre gondolnak talán.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont szept. 11. 16:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi. De akkor miért nem pozitívat mondott? Miért azt, hogy nem teljesen negatív? Nem értem... Mit fog csinálni az orvos ezzel. Tavaly semmi bajom nem volt, évente járok, 25 vagyok.

# 3/6Időpont szept. 11. 17:52 Privát üzenet
A hpv okozza a mehnyakrakot, rakszuresen akkor miert nem nezik? Na mindegy ok az orvosok....

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont szept. 11. 19:31 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Jogos... De pont csak akkor van ingyen a HPV szűrés, ha rossz a rákszűrés eredménye. Ha csak alapból HPV-t szeretnél nézetni, az 6-7 ezer forint SZTK-s rendelésen. Fordított logika.

Amúgy azért gondolok a P3-as eredményre, mert az jelenti a "nem biztos, hogy pozitív, de valami nem stimmel" eredményt. Mert azt okozhatja gyulladás is, viszont a P4 már egyértelműen rosszindulatú lelet. Drukkolok, hogy ne legyen gáz, írj majd, hogy mit mondtak!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont szept. 12. 13:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, utána olvastam, köszi.

Nem tudom miért ijeszenek rá az emberre... :( tavaly semmi bajom nem volt. Semmi tünetem nincs, minden normális, hormonokat se szedek.

# 6/6Időpont szept. 12. 17:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem negatív citológia eredmény 4 hónapja?
Már 10 napja késik a menstruációm. Terhességi tesztett csináltam de az eredmény negatív. Az utolsó együtt létt párommal december 24. -én volt. A rendszeres menstruációm január 4....
Ha tegnap felhelyeztem egy CNS hüvelykúpot akkor ha holnap elmegyek nőgyógyászatra, lehet tévesen negatív eredmény?
Ha minden eredmény negativ de a kellemetlen érzés megvan, használhatok Lactofeel hüvelygélt?
Citológia eredménye: egyéb cytolysis mit jelent?
Konizáció, gyógykaparás, több P3 eredmény, HPV negatív?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!