Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Valakinek esetleg hasonló? Mitől lehet?

A nagyajkak külső peremén egy hajszál vékony repedést vettem észre mind két oldalt. Szúró érzés, fürdésnél alig tudom megmosni, annyira hirtelen szúró fájdalommal jár. Mitől lehet ez? Mit használjak rá?

Keress kérdéseket hasonló témákban: repedés, fájdalom, nemi szerv

szept. 11. 20:52  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam, nem a nagyajkamon, hanem a nagyajak es a hajlat közt pontosan

# 1/1Időpont szept. 11. 20:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek volt már ilyen?
Mi lehet ez? Volt már valakinek hasonló?
Mi lehet ez a kinövés lányok? Valakinek volt már hasonló?
Valaki hasonló cipőben fogamzásgátlás ügyben? Illetve mit ajánlatok? És vélemény a hormonmentes fogamzásgátlókrol?
Nem tudom hogy helyeztem e fel tapont vagy nem. Kérem csak olyan írjon akivel hasonló történt! (? )
Miért kell beszólni valakinek/ lenézni/ kinevetni csak mert nem szereti a Bosszúállók/ Gyűrűk ura/ Harry Potter/ Star Wars/ Trónok harca és hasonló filmeket vagy sorozatokat?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!