Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi volt a max idő, míg...

Mennyi volt a max idő, míg késett a menzeszed úgy, hogy egészséges voltál és nem voltál terhes?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire érthető. Úgy értem, hogy semmi bajod nem volt, ciszta, pcos stb de késett egy-két hetet. Mivel tudnád összefüggésbe hozni? 9 napja késik, de a nőgyógyász jövőhét végére tudott időpontot adni és annyira félek, hogy valami bajom van, mert terhes nem lehetek, viszont sokszor hallom mostanában, hogy már egészen fiatal nőknek korán kezdődik a klimax vagy pcos, ir áll fenn. Nagyon szeretnék egyszer babát és most nagyon félek. Évek óta nem késett ennyit, csak mikor menstruálni kezdtem. Fél éve voltam utoljára dokinál és csak annyit mondott, hogy hátra hajlik a méhem a szűrés negatív lett hála ég.
2019. szept. 14. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Fél év. És a nőgyógyászaton nem találtak semmit. Ultrahangon is néztek. Csak arra tudok így gondolni utólag, hogy akkor nagyon stresszes munkahelyem volt, aludni sem tudtam akkoriban rendesen. Sztem akkor a stressz okozta.
2019. szept. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy egy hónapot kimaradt. Az egyik nyáron történt, amikor én amúgy is stresszes vagyok a melegtől (nehezen viselem), úgyhogy szerintem a stressz okozta. 22/L
2019. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 40 napot késett a menzeszem, de ez ritkán fordult elő, utána hrlyrejöttem.
2019. szept. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Félév. Nekem nagyon sokáig durván rendszertelen volt, úgy, hogy semmilyen egészségügyi problémát nem találtak csak annyit, hogy - mint neked- hátrafelé hajlik a méhem.

Aggódtam, hogy majd nem v. nehezen esek teherbe, de nem volt probléma!:))....és a jó hír - 50-60 között vagyok- úgy maradt el a mensim, hogy semmilyen klímaxos tünetet nem produkáltam.Hallelujah!!:))


Ne aggódj Kedves Kérdező! Természetesen járj utána és biztos vagyok benne, hogy az orvos is megnyugtat majd.

2019. szept. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönök a válaszokat, kicsit megnyugodtam!
2019. szept. 14. 13:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd 2 év 14 éves korom körül.
2019. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Vegyetek cicakafarkfű teát! van filteres is. Reggel egy bögre forrásban lévő vízbe teszed a filtert. kb két hétig kell inni minden reggel. Nekem kb 1 hét után meghozta, pedig közel 2,5 hónapja nem volt semmi. Nem az első alkalom, hogy segített. Egyéb jótékony hatása is van, a hasad sem fog fájni alatta..
2019. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!