Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Stresszeltél már annyira,...

Stresszeltél már annyira, hogy amiatt nem jött meg?

Figyelt kérdés
Két hete késik a menzeszem, három negatív tesztem van és óvszerrel védekezünk, szabályosan, szóval biztosan nem vagyok terhes. Azt mondta a nőgyógyász, őszi szüneten van, de megnyugtat, meg fog jönni. Extrém idegesítő főnököm van, sokszor pattanásig feszülnek az idegeim, ezzel tudom összefüggésbe hozni, hogy ennyit késik. Nálatok volt már ilyen? Mit tegyek, mondjak fel? Sajnos én minden munkahelyemen stresszeltem eddig, mert szeretnék megfelelni, de még sosem késett ennyit idegeskedés miatt. Mit tudnék tenni, hogy esetleges a munkám is megmaradjon, de az egészségem se menjen rá? Hihetek az orvosnak és valószínűleg tényleg csak egyszeri alkalomról lehet szó? Volt már valaki így?
2019. szept. 20. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak hallottam ilyenről. Nekem államvizsga környékén hamarabb jött, szintén a stressztől pedig fogamzásgátlót szedek, ami elvileg rendesen szabályozza a megvonásos vérzést, mégis hamarabb jött. Azt tudom neked tanácsolni hogy engedd el ezt a mindenkinek meg akarok felelni attitűdöt, mert szerintem ez okozza a gondot. Semmi baj azzal, ha nem vagy tökéletes, vagy néha hibázol. Mert ez nemcsak a menstruációdat fogja tönkretenni, hanem más egészségügyi kockázatokat is jelenteni fog a későbbiekben, pl. gyomorfekély és hasonlók
2019. szept. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,tavaly tavaszi vizsgaidőszakban, előtte es azota sem volt olyan így nagyon megvoltam ijedve, elmentem dokihoz es mondtam hogy csinaltam 3-4 tesztet de mind negativ lett. Azt mondta, ha szedem a gyogyszert, csak arra jók a tesztek, hogy még idegesebb legyek. Megvizsgált nem talalt semmmit, azt mondta ha vizsgák utan sem jön meg menjek vissza. Juliusban annak rendje szerint meg is jött, es azóta sek volt iltek problémám.
2019. szept. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyetem alatt végig kimaradozott, utána helyre állt. 1-1 hónapban nem jött meg. Aztán egy rossz párkapcsolat miatt megint nem jött meg 2 hónapig. Szerintem egyszer-kétszer k~sík vagy kimaradt az ráfogható a stresszre, de ha sűrűn előfordult, akkor doki. Nekem kiderült hogy pco.
2019. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!