Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlás mellett lehetek...

Fogamzásgátlás mellett lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki is leszólna. Fogamzásgátlót szedek egy éve. A nyáron a nyaralás miatt kicsit visszaéltek vele. Így volt +4 nap tabletta nélkül. Azután kezdtem szedni és a második/harmadik tabletta után szeretkeztünk. Azóta is szedem a tablettákat, "meg is jön" a megvonásos vérzés, de észrevettem magamon, hogy olyan a pocakom, mint amikor terhes voltam. Júniusban történt mindez, a hónap elején. Elváltunk és csak pár alkalom erejéig melegedtünk össze a nyáron. Szóval kényes a szituáció.
2019. szept. 21. 21:03
1 2
 11/13 anonim válasza:

Miért nem nézeted meg dokival? Sajnos mi nem tudhatjuk, h mitől gömbölyödsz és azt sem, ha gyermeket vársz, lett-e baja a fogitól.

Egyébként nem értem, miért nem szedtél a 7 nap kihagyás után újra tabit. Miért kellett az a 4 nap kihagyás? Ha nyaralás miatt nem akartál menstruálni, miért nen szedted egyszerűen tovább?

2019. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok terhes, mivel elég bőséges a megvonásos vérzésem. Csinálok tesztet, nincs más,csak félek. Azért nem szedtem, mert addig nem volt szexuális kapcsolatom és nem is terveztem. És ezt az utat választottam, nem azt, hogy tovább szedtem. Mert így négy nap maradt ki, amúgy viszont akár 6-7 nappal is tovább kellett volna szednem.
2019. szept. 23. 20:27
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az. De szép lett volna, az exem visszament ahhoz a ringóhoz, aki egyszer már kegyetlenül átverte. Ilyen az, ha valaki az eszét a gatyájában tartja.
2019. szept. 26. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!