Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlóval hogyan lehet...

Fogamzásgátlóval hogyan lehet eltolni a menstruációt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Nem jó ötlet, inkább ne játssz ilyet.

Ha mégis fontos, akkor az orvosoddal beszéld meg.

2014. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a betegtájékoztatóban is benne van. Ha nem is minden konkrétan, de ki lehet találni. Ritkán lehet csinálni olyat, hogy nem tartasz szünetet, hanem 2 levéllel egymás után beszedsz. Vagy van egy kevésbé drasztikusnak tűnő, ha az utolsó héten az utolsó 1-2 bogyót elfelejted bevenni, azt már nem lehet pótolni, így egy kicsit előbb jelentkezik a vérzés, a szünet ilyenkor is 7 napos. Persze, a dokival való konzultálás nem árt.
2014. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem műtét miatt kellett eltolni,az orvos azt mondta,hogy szedjem folyamatosan, ne tartsak szünetet és akkor nem jelentkezik a megvonásos vérzés, kb másfél 2 hétig nem jelentkezett,de aztán elkezdtem pecsételni, akkor kellett tartanom szünetet és rendesen szedni tovább mint előtte! De ezt nekem orvos mondta, és orvosi javaslatra csinálta, otthon nem kísérleteznék vele! Ráadásul semmit nem érsz el vele ha pecsételni fogsz mert az kiszámíthatatlanabb, akkor már jöjjön meg és 3-5nap allat túl vagy rajta!
2014. okt. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akik #1-et lepontozták, azok csak hülyék, vagy rosszat is akarnak a kérdezőnek, ill. a többi hasonló nőnek?
2014. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!