Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló elhagyása után...

Fogamzásgátló elhagyása után lesz probléma?

Figyelt kérdés
Ez a 2. hónap hogy szedem, de pattanásos lettem tőle. Csak ez lehet az oka a pattanásaimnak. Beszedem még mert van 10 szem. De nem lesz semmi gond? Abba lehet hagyni?

2019. szept. 23. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom azt mondta, hogy az elején előfordulhat, hogy sok pattanás fog megjelenni, de később szépen kifog tizstulni az arc.
2019. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Felborul a menszeszed, mas problema nem lesz. De inkabb az orvosoddal kene megbeszelni mi a bajod a gyogyszerrel
2019. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Felborulni nem tud, mivel fogamzásgátló szedése idején nincs menstruáció. Mellesleg a tabletta rendbe tudja tenni a vérzést, szabályossá válik.


Nőgyógyászoddal beszéld meg, hogy neked ez a fajta nem jó, írni fog másikat.

2019. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De én nem akarom már szedni. Nekem elég volt ennyi. Nem akarok tesztelgetni más fajtát, mert nem akarok többet szenvedni. Orvos szerint nem jöhet miatta ki pattanás. Én mégis nagyon az lettem mióta szedem.
2019. szept. 23. 19:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd abba a szedését, ennyi.
2019. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Mar hogy ne tudna felborulni.... ha abba hagyja akkor par honapig meg fura lesz a menszesze hiszen hormonokkal szabalyozta eddig

www.hazipatika.com/napi_egeszseg/noi_bajok/cikkek/a_fogamzasgatlo_elhagyasanak_kovetkezmenyei/20170317152306/amp elso mondat....

2019. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
2019. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy felborul. De ugyan annyira mint aki 3 éve szedi? Vagy a 2honapos szedés nem annyira erős/nagy felborulása csinál?
2019. szept. 25. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!