Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti is féltek a nőgyógyászati...

Ti is féltek a nőgyógyászati vizsgálattól?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves vagyok. Voltam már nőgyógyásznál vérzészavar miatt;ami pajzsmirígy betegség miatt volt. Szűz voltam akkor még hasi ultrahangjaim voltak. Utána komoly kapcsolatom lett párommal voltam hüvelyi ultrahangon ;ami nekem nagyon fájt. Már úgy érzem kellene rákszűrés is ezért bejelentkeztem egy kedves Szolnoki maszekhoz;de nagyon félek;hogy fájni fog. Csütörtökön megyek. Panaszom nincs csak az egészségem miatt megyek egy barátnőmmel jelentkeztünk be. Meg már párom is mondta;hogy ideje lenne. Nagyon félek. :( Ez lesz az első vizsgálatom. Tisztában vagyok vele mit csinál majd;de így is félek.

2019. szept. 23. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek, de utálom, mert kellemetlen. Arra szoktam gondolni, hogy egy évben egyszer kibírom, és még mindig jobb, mint a fogászat. Na, ott tényleg félek 🤪
2019. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Félni nem félek. A rákszűrés nem fáj, egy kis kapirgálás.

Engem a kiszolgáltatottság zavar, nem vagyok még szégyenlős sem, de szétrakott, kengyelbe tett lábakkal nagyon nem jó egy idegen előtt lenni. Nekem hiába mondják, hogy orvos ugyanúgy mint bármelyik, attól még nem tudok elvonatkoztatni.

2019. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kicsit szégyenlős vagyok én is;de az megnyugtat;hogy holnap gyantáztatok. Viszont félek;hogy nagyon fog fájni. Mondhatom az orvosnak;hogy félek?
2019. szept. 23. 20:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatod, persze; de hidd el nem fog fájni, ez egy apró kefe, mint egy mini üvegmosó.
2019. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A hüvelytükör milyen érzés? Igaz;hogyha nagy levegőt veszek nem érzem meg?
2019. szept. 23. 20:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem ezt a technikát. Szóval én érzem, de azt még kellemetlennek sem mondanám, nemhogy fájna.
2019. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Aranyosak vagytok! Kicsit megnyugtattatok.:)
2019. szept. 23. 21:43
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj, mert tudom, hogy az egészségem a fontos. Évente egyszer kibírható. Kellemetlen nyilván, mint másnak is, de én az első válaszolóval ellentétben, inkább 10 nőgyógyászati vizsgálat, mint egy fogorvosi. A közelmúlt tapasztalatai mondatják ezt velem.
2019. szept. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Érdekesek ezek a dolgok! Szégyenlős vagyok, de nem nőhöz megyek, választok inkább ffi-t. Istenem....
2019. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Én is férfihez megyek, azt hinné az ember, hogy a nők nagyobb empátiával rendelkeznek, de az a tapasztalatom, hogy nem, sőt..
2019. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!