Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek lehet baba csak...

Szerintetek lehet baba csak meg nem mutatja vagy inkabb peteérés vagy mas?

Figyelt kérdés
A véleményetekre lennék kivancsi majus 29 en szültem azota megjott a menszeszem agusztus 31tol szeptember 4ig volt a menszeszem es elvileg 12-18 volt peteéres na mar most volt itthon ovulacios teszt megcsinaltam! Furcsan ereztem magam es ugy gondoltam megcsinalom pozitiv lett! Lehetseges menttruacio elott 6nappal ovulacio? Csinaltam terhessegi tesztet az negativ hajnalban pedig azt vettem eszre egy nagy nyálkás barnás verdarab távozik belölem de menszesz még nincs! Szerintetek mi lehet a hormon háztartás borult fel? Koszonom a valaszokat!

2019. szept. 27. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, valami felborult szerintem.
2019. szept. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%
Nekem mind a 4 akkor fogant, amikor meg kellett volna jönnie, 2-3 héttel kédőbb lett pozitív a teszt és annyival toltunk is a terminuson. 😊 Szóval lehet ilyenkor peteérés.
2019. szept. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!