Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Nyirati Ildikó tudom,...

Dr. Nyirati Ildikó tudom, hogy elismert nőgyógyász Szegeden, de még most (2019) is olyan jó, mint régen? Nektek milyen tapasztalataitok vannak vele kapcsolatban? Ha esetleg őt nem, kit ajánlanátok "helyette"?

Figyelt kérdés

Hozzá mennék rákszűrésre, és hallottam olyan "híreket" róla, hogy most már egyre több helyen dolgozik, sokat vállal, és nem olyan alapos és megbízható, mint régen. Vacillálok....

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. okt. 5. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én évek óta hozzájárok szűrésre. Eleinte a Kamillába, de mióta ott nem rendel, azöta a MÁV-os rendelésére Újszegedre.

Szerintem nagyon jó fej. Az ultrahangon is mindig mutogatta, hogy mi micsoda, illetve a magánrendelésén ajánlotta, hogy a MÁV rendelőintézetbe menjek hozzá gyógyszert íratni, mert ott ingyenes. Szerintem nagyon jó és alapos orvos.

2019. okt. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!