Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hónapja késik! Terhesség...

2 hónapja késik! Terhesség elvileg kizárva, de mi van ha mégis?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hónapja késik a menstruáciom csináltam 3 tesztet de mindegyik negatív volt. Nőgyogyásznál voltam aki azt mondta hogy egy 13×11mm-es ciszta van a petefészkemben 1-2darab éretlen tüsző és megvastagodott méhnyálka hártya. Azt mondta lehet terhesség lehet menstruáció is. Azóta eltelt 2 hét és még mindig semmi. Jövőhéten megyek magánba de sokat kattogok hogy mi lesz ha terhes vagyok. Lehet már bebeszélem magamnak de fáj a mellem meg reggel hányingerem van. Lehetséges hogy terhesség vagy csak a ciszta miatt késik ennyit? Ha meg van vastagodva a méhnyálka hártyám akkor mennyi időbe telik még megjön?
2019. okt. 5. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:
2019. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!