Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV gyulladás miatt kirepedeze...

HPV gyulladás miatt kirepedezett hüvelybemenetre gyógymód?

Figyelt kérdés

Gomba és más egyéb kilőve nődoki (MINTAVÉTEL! ) által. Sajnos a diagnosztizálás az eddigi orvosaimnak nem az erőssége. (gombára kezelnek annak ellenére, hogy az eredmény nem ezt mutatja. :) Neogranormon/síkosító/

hüvelyfólra helyreállító megvolt. Miért írok ide? Azért mert magándokit hívni holnaptól lehet, aki gyanítom nem keddre fog időpontot adni. Eddig a HPV tűnik a legésszerűbbnek.

Tünetek: szex alatt/után kirepedezik a hüvelybemenet. csak ennyi semmi más abnormalitás.



#szex #gyulladás #HPV #kirepedezett hüvelybemenet
2019. okt. 6. 07:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Jó, hát ha ilyen okos vagy, hogy máris diagnosztizáltad magad HPV-re, akkor nem okoz gondot a patikában kérni rá gyógyszert. És a kérdés is felesleges. HPV-d van, arra kell krém, stb.
2019. okt. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vegyél patikában indikátorpapírt vizes oldatokhoz! Kenjél rá a hüvelyből kivett váladékot, és nézd meg a neten, mennyi PH-nak kell lennie, ha egészséges vagy; ha kevesebb, akkor gombás irányba tolódott el a hüvelyflóra, ha bakteriális, akkor több a PH.

Ha egyik se, akkor valószínűleg vírus lehet valóban.

Vagy az öblítő csíp, vagy nem mostad le eléggé a szappant.

Urológiára és bőrgyógyászatra is lehet menni, jobban az asztaluk.

2019. okt. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Arra lettem volna kíváncsi, hogy AKI HASONLÓ vagy UGYANILYEN szituációban volt már annak mi vált be, mert már elegem van, hogy az ablakon dobálom ki a pénz.
2019. okt. 6. 08:28
 4/11 anonim ***** válasza:
2019. okt. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolónak köszönöm a segítőkész kommentet. :)
2019. okt. 6. 08:30
 6/11 A kérdező kommentje:
4. válaszoló: ezen már túl vagyok.........
2019. okt. 6. 08:31
 7/11 anonim ***** válasza:
3: A jó diagnózis. PH-indikátor, magánlabor, urológia, bőrgyógyászat. NEM a nőgyógyászat.
2019. okt. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor erre az irányba veszem a fordulatot. Köszönöm.
2019. okt. 6. 08:33
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Valóban a bőrgyógyász lesz az üdvös megoldás. Első blikkre pszoriázisnak gondolnám. Az, noha elsősorban bőrbetegség, nagyon sokaknak a nemi szerveken jelenik meg először.
2019. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ugyanez nekem is. 1 éve kűzdök először gombás aztán bakteriális fertőzés aztán kirepedezés. Nem tudok szabadulni tőle és csak keseríti az életem. Bejártam a környék beli nőgyógyászokat. Az egyik: hadználj sikosítót, a másik:minden nőnek fáj nem csak neked, a harmadik: nincsen semmi vajod. Elegem van ebből az állapotból nem tudok kilépni belőle szeretnék rendes életet, családot,de ha élvezni sem tudom mert fáj akkor vajon mi tévő legyek? Ha bármi javaslat van berepedezés ellen szívesen hallom. Nem olyan ami segít megszűntetni mert nekem olyan hogy bereped, meggyógyul aztán újra próbálkozás és kis behatolástól újra bereped. Olyan kell amitől már nem reped be újra. Help me pls
2020. jan. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!