Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért viszket ott lenn borotvá...

Miért viszket ott lenn borotválás után? Hogyan tudnám örökre eltüntetni a szőrt hogy ne kelljen soha borotválni és ne nőjön vissza?

Figyelt kérdés
2019. okt. 12. 11:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Pasik ne írjatok privátot nem írok vissza!
2019. okt. 12. 11:51
 2/9 anonim ***** válasza:
Lézeres szőrtelenítés.
2019. okt. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az mennyire olcsó?
2019. okt. 12. 11:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkabb mennyire draga. Par szaz ezer
2019. okt. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semennyire sem olcso, hanem drága!!! De igy nagyon hosszu idöre eltüntetheted. (Ha a borotválásra forditott idö helyett jolkeresö tevékenységet folytatsz, lehet, hogy olcsobb is.)
2019. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az mennyire olcsó? Így még nem láttam kérdést feltéve. Olyat igen, hogy mennyibe kerül, vagy mennyire drága. De ez. Amúgy valószínűleg szar borotvával, szar irányba borotválod magad. Azért viszket és pattogzik ki.
2019. okt. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó én cipő boltban dolgozom egy plázában, szeretnék magamra költeni többet de nem tudok!
2019. okt. 12. 12:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyantáztasd. Én is ezt teszem 4 hetente, nekem nagyon szépen kikoptak a szőrszálak, nyilván visszanőnek, de sokkal satnyább és kevesebb nőtt vissza nekem.
2019. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha borotválás után viszket a bőr, nagyon egyszerű megoldás a Forever Gentleman's Pride használata. Ne zavarjon meg a neve, nagyon kellemes hatású after shave és bőrkondicionáló. Alkoholmentes, kellemes parfüm illatú. Az Aloe Verán kívül speciális kondicionáló és hidratáló összetevőket is tartalmaz annak érdekében, hogy csökkentse a borotválkozás utáni vagy az időjárás okozta bőrérzékenységet. A legjobb, amit adhatsz a bőrödnek. 20 éve használom, zseniális termék. Hagyományos üzletekben nem kapható, csakis a gyártó cég saját webáruházában. Ha nincs hozzáférésed, segítek szívesen.
2019. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!