Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szőke a lábszőröm, messziről...

Szőke a lábszőröm, messziről nem látszik, akkor is borotváljam le?

Figyelt kérdés
Eddig nem borotváltam, de most, hogy rövidnacis idő van, lehet, hogy kéne... Szerintetek? :D

2018. jún. 4. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Igen...múltkor láttam egy ilyet, nem volt kellemes. Nekem is szőke, csak ha ráesik a fény akkor látszik, de akkor is le kell szedni.
2018. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam leszedni, csak nagyon ritkán. Engem nem zavar. Más véleménye meg nem érdekel.
2018. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha elkezdem borotválni, onnantól mindig kell ugye? Utána méggyorsabban fog nőni
2018. jún. 4. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szőke, akkor nem kell. Örülj neki, hogy neked nem kell. Amúgy meg nem nő gyorsabban.
2018. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nekem szőke lenne, hagynám a francba. Sajnos fekete, így naponta borotválom. L
2018. jún. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell!

Mennyi idős vagy? Bár ha nem tizenéves, akkor sem kell.

2018. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Ne,ha nem igazán látszik hagyd békén,nézd meg akár tükör előtt hogy mennyire látszik vagy kérd meg egy barátnődet mondjon véleményt,ő mit lát.


Ha alig látszik ne bánts,mert ha elkezded borotválni akkor egyre sötétebb lesz a szőr és már muszáj lesz utána borotválni

2018. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!