Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cervicalisatio -méhszájseb-...

Cervicalisatio -méhszájseb- kezeltetése, nem kezeltetése?

Figyelt kérdés

Akinek volt, tudna tanácsot adni? Most elbizonytalanított a nődokim...

Legalább 4 éve van méhszájsebem, tünetet/panaszt nem okoz, mérete változatlan. Eddigi cito eredményeim negatívak, minden rendben. Eddig azt mondta az orvosom, nem kell vele foglalkozni, nem nyúlna hozzá.

Most azt mondta, ha negatív lesz a cito, szívesen lefagyasztja. Kérdeztem, hogy indokoltnak tartja-e, mert korábban másképp nyilatkozott. Erre legyintett, hogy igazából nem is fontos, ha nem okoz panaszt nem kell vele foglalkozni...most mivan? Utálom, mikor ezt csinálják az orvosok, konkrétan össze-vissza beszélt. Egyáltalán a fagyasztás a legjobb mód rá?


29N



#cervicalisatio
2019. okt. 12. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Mégis mekkora? Lehet, hogy beszélnék másik orvossal is. Alapvetően nem okoz panaszt, de elrákosodhat.

Viszont nem garancia a fagyasztás sem, nekem kiújult, én már kétszer lefagyasztottam. De inkább ez, mert ha nő, akkor már csak a méhszájplasztika marad, ami már altatásos műtét.

2019. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Évek óta az ún. "A" zónában látható, tehát nem nő, stagnál igazából.

Szerintem akkor kikérem más orvos véleményét is ezzel kapcsolatban.

2019. okt. 13. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!