Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kontakt vérzés ugye nem csak...

Kontakt vérzés ugye nem csak méhnyakrák tól lehet?

Figyelt kérdés

Vasárnap de-i együttlét után véreztem, de nagyon minimis volt, inkább mint amikor meg akár jönni, és megszínezi a hüv. vadékot. Mára teljesen elmúlt, kicsit azonban kellemetlenebb szagú...

Elő fordul időnként visszatérő gombás fertőzés, azt vény nélkül kapható szerekkel, tejsavas irrigálással, lemossókkal sikerül helyre hozni mindig, de most nagyon aggódom. 30 éves vagyok, tablettát szedek 12 éve - hozzáteszem eddig sosem volt semmilyen panaszom.

A szex nem szokott fájni, néha ha kicsit hevesebb az együttlét, akkor érzem, hogy hol a "vége", de egyáltalán nem mondanám h fájdalmas a szex, és ez mindig is így volt párommal. Neki és nekem is egymásnak vagyunk az első és egyetlen partnerei. Orvoshoz 16-ra kaptam időpontot, de annyira aggódom.... Ugye ezer más is lehet ez? Meg eddig semmilyen panaszom nem volt, ugye ha rák is lenne még időben vagyok?

Nagyon ránk jár a rúd, párom is beteg, ami miatt eleve nem lehet hagyományosan babánk, de ha még velem is ez lesz.... Mostanában már nagyon akarunk babát, csak azt várjuk az ő eredményei alapján hogyan kezdjünk bele.... De ha velem ez lesz akkor sehogy... És így még örökbefogadó sem lehetek, jól tudom? :(



2019. júl. 8. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Jajj dehogy, semmi baj, nyugodj meg. Okozhatja millió más dolog. Mehszajseb gyakori, de nálad szerintem egyszerűen csak van egy gombás fertőzés, ami csinált egy felmaródást, ez okozza a vérzést.


Megkérdezhetem, hogy a párodnak mi a problémája?

2019. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát... Nem kizárt hogy belefutottál már az ő bajával kapcsolatos kérdésembe....

Sajnos van egy - egyelőre nagyon lassan, de egyértelműen progrediáló - izomsorvadása. Ez valószínűleg domináns, genetikai eredetű, a pontos mutáció azonban még nem egyértelmű (teljesen megszekvenáltgenomon végeznek kiértékelés) , de ha bólintanak rá az orvosok is, akkor nagy biztonsággal lehetne preimplantációs szűréssel egybekötött lombikkal egészséges gyerekünk. Ez persze majd attól függ, hogy egy genetikus is így látja-e. De önmagában az is kérdés hogy a párom egészsége hogyan alakul a jövőben.... De ez most így ki kibordított teljesen... :(

2019. júl. 8. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, most hogy mondod tényleg rémlik. Nos elmondás alapján úgy vélem a párod jó kezekben van, tényleg. Én sajnos nem vagyok sem genetikus, sem neurológus, úgyhogy ehhez érdemben hozzátenni nem igazan tudok többet, viszont a te problémád nem idegen :)


Nem kell félned. Biztosan semmi komoly. Velem is fordult már elő közti vérzés, semmi probléma nem volt, van ilyen. A szövetek, főleg ha épp fertőzés támadja, akkor sokkal sérülékenyebbek.


Javaslom a multigyn actigelt. Nekem bevált. Borsos az ára, de minden pénzt megér.

2019. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem méhszáj sebek volt egyszer és attól lett köztes vérzésem. Eredetileg "csak" egy kis gomba volt, amit Canesten combival kezeltem. Többet soha... Kizárólag amit a doki ír fel, mert így két hetes kínlódás, fájdalom, antibiotikum volt az eredmény. Azóta nem volt mondjuk szerencsére ilyen gondom, pedig előtte évente minimum egyszer összeszedtem.
2019. júl. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!