Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel szőrtelenítsek odalent?

Mivel szőrtelenítsek odalent?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy nagyon sűrű a szőrzetem, fekete és vastag. Mindig borotválom, de az a gond, hogy másnap ugyanolyan borostás. Sőt, nem is tudom leborotválni jól, mert mindig olyan tapintása lesz mint egy borostás férfinak... epilálni se szeretném, mert ilyen vastag szőrrel nagyon fájdalmas, főleg ott. Szőrtelenítőkrém meg ugyanolyan rossz... na meg a gyantát is kizárhatom, mert rettenetesen fáj és magamnak nem tudom. Ezen kívül egyáltalán van még valamilyen módszer?!
2019. okt. 12. 18:06
1 2
 11/13 Dávid86 ***** válasza:
Pedig a kozmetikus nagyon ügyesen legyantáz, adj neki egy esélyt, menj el hozzá!
2019. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen drótszőrű vagyok,borzasztóan erős és sűrű,ha frissen borotválom is szúr. Ezzel az a baj,hogy ha gyantáztatjuk is nagyon gyorsan újranő.
2019. okt. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A legjobb trimmelni, 3-5 mmhre hagyni. Szükség szerinti gyakorisággal ismételni. Nem szúr, nem pattog ki, esztétikus, kényelmes...
2023. ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!