Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőrtelenítsek odalent,...

Mivel szőrtelenítsek odalent, ha nagyon erős és sűrű a szőrzetem? 26N

Figyelt kérdés

Nők, ti hogyan szoktátok, mi a legpraktikusabb? Kozmetikushoz menni, aki legyantázza pénzért?


A bikinivonalamat borotválni szoktam, vagy volt már rá példa, hogy ott elől ollóval levágtam belőle, de ennél többet még nem csináltam vele. Ha arról lenne szó, hogy összejövök valakivel, akkor mindenképp le kell szedni minden szőrt? A borotválástól nagyon félnék, hogy még ennél is sokkal erősebb lenne ott a szőr, az borzasztó lenne...


A többi testrészemre epilátort használok, amitől egyébként elég csúnya, pöttyös, több helyen sebes a bőröm azokon a területeken, ahol használom :(


Ti mivel szeditek le?



2017. júl. 8. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyantát ajánlom, kozmetikus gyorsan megcsinálja, és csak havi egyszer kell vele szenvedni.
2017. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyanta. Sokkal szebb, tartósabb, gyorsabb és puhább. Havi 1x elég menni és csak az első két alkalom fáj picit utána már nem vészes
2017. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Igen,ln is a gyantát ajánlanám,egy idő után a szálak is elvékonyodnak,nem lesz olyan erős,és kihalnak a hagymák is,de ehhez idő kell,de szerintem ez éri meg a legjobban.
2017. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

És nektek mennyiért csinálja a kozmetikus?

2017. júl. 8. 17:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahova én járok ott 4ezer a teljes intim gyanta.
2017. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de jol ertem, hogy 26 evesen nem volt meg parkapcsolatod?
2017. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem volt, és amúgy most sincs, szóval a kérdés merőben elméleti. Csak elgondolkoztam rajta.
2017. júl. 8. 20:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Én borotválom,de nekem is borzasztóan erős, dús.
2017. júl. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha összejössz valakivel, akkor sem kell feltétlenül mindent leszedni. Egyeztess a delikvenssel :)
2017. júl. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!