Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon ömlik a vér mit tegyek?...

Nagyon ömlik a vér mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Tampont nem használhatok és a suliba akar milyen hulyen hangzik nem mehet senki wcre mert felujjitas van ma is hianyoztam szoval holnap mennem kell az ejszakaival is ma este ataztam es felek hogy holnap is ez lesz

Van valami tippetek?



2019. okt. 15. 14:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Tena Lady vastag betétet csak vényre lehet venni.
2019. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
#11 Tévedsz. Minden drogériában kapható, nálunk még a Spar-ban is. Miért lehetne csak vényre? Szerinted az valami veszélyes gyógyszer? Ne írj már hülyeségeket...
2019. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

#12 Lehet hogy kaphatók nagyon vastag betétek drogériákban, és boltokban is de például a Tena vastag betétei közül néhány ( nem biztos hogy mindegyik, de sok közülük ) csak vényre kapható gyógyszertárban. Az ilyen betéteket azoknak a nőknek írják fel akiknek vizelettartási problémái, azaz inkontinenciájuk van. Vagy azoknak akiknek nagyon bő a vérzésük menstruációkor.

Tudom mert tapasztalatból írom. Édesanyámnak inkontinenciája van, nekem pedig nagyon erős a vérzésem. Mind a kettőnknek nőgyógyász írt fel egy-egy Tena Lady betétet. De minden hónapban mennünk kell a háziorvoshoz újból felíratni a betétet. A háziorvos is felírhatja nekünk mert a nőgyász írt javaslatot hogy ne kelljen mindig hozzá járkálni vényért.

2019. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, erről nem tudtam. Viszont a kérdezőnek a bolti Tena lady bőven elég lett volna mivel az is nagyon vastag, könnyen be tudja bármikor.
2019. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mármint könnyen be tudja szerezni bármikor
2019. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Értem, semmi gond. Tévedni emberi dolog. Megértem hogy nem tudtad.
2019. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!