Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alapjáraton 5 napig szoktam...

Alapjáraton 5 napig szoktam menstruálni, mostmár viszont 2 hete tart. Normális ez?

Figyelt kérdés
19/l, nem élek nemi életet, nem szedek semmilyen gyógyszert
2019. okt. 16. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem szokott lenni köztes vérzés. Ugyanúgy 5-7 napig tart, nem feltétlenül olyan erős. “1 hét van - 1 hét nincs -1 hét van”

Lehet nekedis köztes, csak így hirtelen utána jött. Azért ha továbbra sem marad abba, érdemes szakembert felkeresni.

2019. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több az elmebeteg válaszoló itt. És csodálkoznak h szerencsétlenek. Kedves kérdező Neked jobbulást!
2019. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezzel felkeresném a nőgyógyászt az a biztos.
2019. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem normális, de ha elmúlik mondjuk holnap és utána nem jelentkezik többször, akkor én egyszeri megborulásnak tekinteném, és nem foglalkoznék vele. Ha mondjuk már három hete tart vagy a következő hónapban is megismétlődik akkor orvoshoz mennék vele.


(Persze mondjuk én konkrétan mentem orvoshoz ilyennel, 2-3 hetekig véreztem+barnázgattam 3 egymást követő hónapban, a válasz annyi volt, hogy szedjek rá fogamzásgátlót. Végül tulajdonképp utána három évig szedtem és tényleg nem volt ilyen problémám már, amikor abbahagytam...)

2019. okt. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már csak barnázgat. Mit csináljak?
2019. okt. 18. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még hétfőig, ha nem múlik el, akkor menj el orvoshoz. Ha következő hónapban megismétlődne, akkor is.

Meg persze ha nagyon ráérsz, és szívesen elmennél ennyi panasszal is elmehetsz, legalább megnyugtat.

2019. okt. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok most 31 éves létemre . Keress orvost, de normálisat. Az enyém majdnem kinevetett, hogy ezzel elmentem hozza és meg se vizsgált. Azt mondta ez normális. Kérdező, nálad mi volt azóta ?
2020. máj. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!