Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász óta nem tudok...

Nőgyógyász óta nem tudok lefeküdni a párommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Múlthéten voltam első alkalommal.

Rutinvizsgálat, méhnyakrák szűrés és uh.

Sajnos olyan magán(!!) Nőgyógyászt fogtam ki, aki teljesen passzív volt, alig szólt hozzám valamit.

Kérdeztem pár eddigi tünetről, annyi volt a válasza, hogy meghúzta a vállát és "lehet valami fertőzés" .

A lényeg, hogy amikor a citológiát csinálta, eleve fájt az az eszköz amit használt, de a mintavétel után véreztem. Nem kicsi,szivárgó vérzés volt, hanem több. Ő úgy állt hozza hogy:"tessék még papir mert jobban vérzel". Ennyivel elvoltam intézve.

Akkor kissé lesokkoltam, és meg otthon is véreztem, a bugyim át is ázott.


Úgy gondolom ez kisebb traumát válthatott ki nálam, mert az azt követő napokban elért a sírás, ha erre gondoltam. Akkor is, ha a párom közeledett felém, mert éreztem, hogy nem tudnék felizgulni. Volt egy kérdésem akkor erről, de mind azt tanácsolták,hogy idővel rendbe jövök és menni fog.


Most eltelt másfél hét, még mindig ugyanúgy vagyok. Már nem sírok, de nem tudok intim helyzetbe lépni. Amint úgy közeledik a párom, hirtelen eszembe jut ez az egész és az van a fejembe, hogy nem kerülhet oda semmi, mert megint fájni fog és verezni. Illetve az, hogy nekem ott most van seb(?) Vagy valami változás amiért megsértett és nem akarom hogy odaérjen semmi.

Ezek kavarognak a fejemben és bár lehet nincs valóságalapja, befolyásol és nem tudok nemi életet élni:((

Mit tudok tenni? Nagyon rossz! Volt még valaki így?

21n


2019. okt. 25. 08:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem elöször keress fel e másik, normális nögyógyászt, aki megnézi, hogy miért véreztél, mert ez nem lehetne így.

Ha neked jobban megfelel, akkor oylat válassz, aki maga is nö, vele könnyebben meg tudd beszélni a gondjaidat is.

Kérdezz meg ismerös nöket, hogy ök kihez járnak és kivel vannak megelégedve, és oda menj.

2019. okt. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Az orvosi kamaránál tehetnél panaszt. Jó, ha tudod igazolni, hogy ott jártál a dokinál.
2019. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nő volt ez a személy is...


Nem az aggaszt, hogy nem tudok élni nemi élet nélkül...hanem hogy ilyen reakciót váltott ki ez a dolog és nem szűnik! Szerintem egyáltalán nem normális és nem olyan dolog, amibe bele kellene nyugodnom, hogy hát ezentúl nem lesz libidóm,jól van az úgy.

Megoldást keresek rá. Csak az a baj félek egy újabb hasonló esettől.

2019. okt. 25. 08:52
 4/13 A kérdező kommentje:

Tudom, másnak is kellemetlen. De engem az ijesztett meg, hogy vereztem rendesen. Nagyon akarok vigyázni a női szerveimre, ezért is mentem teljes kivizsgálásra. De emiatt úgy kódolódott az agyamban, hogy engem ott megsértettek, s most nem akarom hogy barmi is oda érjen. Felek, hogy valami bajt csinált. Főleg amiatt is, mert mások azt mondták nekik nem vérzett így, vagy egyáltalán nem vérzett.

Egyébként nem hisztizek és már nem sirok, az az első napokban van.

Nem tudok lefeküdni vagy a szexre gondolni.

2019. okt. 25. 09:09
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Sajnálatos, ami veled történt, de nem ide kell írni ilyen esetben, hanem azonnal panaszt tenni az orvosi kamaránál vagy az orvosi mediátornál a megfelelő orvos ellen, valamint megkeresni egy pszichiátert, de rögtön, mert ha traumatizált az eset téged, azt melegében a legjobb és a leghatékonyabb kezelni.


Pontosan úgy, mintha megerőszakoltak volna. Csak abban az esetben orvosi lelet+rendőrség a helyes menet, utána kell a pszichiáter. És ha ez igaz, ne bagatellizáld el, mert nemcsak a nemi életed mehet rá, hanem a sok minden más is.

2019. okt. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a pároddal, hogy most néhány hétig a szexnél ne legyen behatolás, tehát lehet kézzel, szájjal, bárhogy, de a klasszikus megoldás tiltólistára kerül. Így nem kell paráznod a seb miatt, és egy idő után ez a rossz emlék elhalványul.

Mindenesetre elég nagy barom volt ez a nőgyógyász..

2019. okt. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia, én már láttam a kérdésed a felnőtt párkapcsolatok témakörben.

Sajnálom hogy így jártál, én is nagyon vigyázok magamra, és nagyon megijednek.

Éppen ezért a saját nyugalmad érdekében menj el másik orvoshoz hogy tudd minden rendben. Nézz utána nagyon alaposan hogy ki a legjobb. Aki empatikus.

Az hogy a szexet nem kívánod most természetes, mert eleve ott a félsz hogy van e valami gond.

Egyébként szerintem ilyen szempontból nem lesz baj, legfeljebb kicsit erőteljesebben vett mintát, de az hamar begyogyul.

Én a helyedben lehet hogy traumakent kezelnem és elmennek pszichologushoz aki segít ezen túl lépni.

2019. okt. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Oda alapból nem ér semmi, kicsit az anatómiai ismereteidet pallérozni kellene.
2019. okt. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ugyan már, miért kéne panaszt tennie az orvosra? Nem tett semmi olyat a doki, egyszerűen csak szűkszavú. Valószínűleg csak nem gondolt rá, hogy ez ennyire megijesztheti.

Én is rendesen véreztem az első rákszűrésnél, a doki megnyugtatott, hogy sajnos ilyen van. Egy hét alatt el is múlt, utána boldogan szexeltünk a párommal, nem volt semmi gond, Kérdező! A hímvessző vége nem olyan, mint a kefe, és nem is nyomódik be a méhszájba, ahogy a mintavevő eszköz, nyugi.

2019. okt. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ehhez a baromhoz ne menj többet. Vegyél egy doboz cikatridina hüvelykúpot, az rendbehoz belülről. Semmi különös egy kis hialuron,aloe vera,körömvirág van benne.

Jobbulást!

2019. okt. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!