Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon idegesít hogy hallja a...

Nagyon idegesít hogy hallja a barátom mit csinálok a Wcn. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hallani ha a betéttel csörgök és ez nagyon zavar. Ő éjszaka is mindjárt felebred ha én kijovok az ágyból és mgyek pisilni akkkormeg már nagyon nagy csend van

Engem nem érdekel ha tudja hogy meg van engem az zavar hogy hall is mindent.

19l


2019. nov. 6. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Majd megszokod, nem tudsz mit tenni.
2019. nov. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Biztos írja majd valaki, hogy tegyél be zenét vagy folyasd a vizet, de ezt kérlek ne tedd meg mert ultragáz. Hallani fogja, és pontosan tudja miért teszed, ez sokkal cikibb mint ha a betét csörgést hallaná.

Tényleg nem tudsz sokat tenni...

2019. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Feltételezem hallott a betét létezéséről, így nem értem miért zavar ez téged.
2019. nov. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
34%
Használj tampont, az nem csörög :D
2019. nov. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Hogy fingasz elotte? Varj inkabb azt kerdezem miota vagytok egyutt... egy tobb eves kapcsolatban ugyanis elofordul, hogy pont elotte csuszik ki.

Mi a helyzet a szex kozben fellepo vaginalis szellel? Vagy a bofogessel?

Termeszetes dolgokrol beszelunk, mint a betet csorges... semmi kinos nincs benne, nem kell hogy zavarjon.

2019. nov. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Hmmm, néha kicsit túlzásnak éreztem hogy mindenre mondták, hogy a fétises, de ez azért gyanús, hogy a fétises " barátunk " megint.
2019. nov. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Dugj a srác fülébe füldugót.

Komolyan ez miért zavar téged ennyire? Gondolom a pasid tudja, hogy mivel jár a menstruáció.

2019. nov. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%
Ezt én sem értem, mi ezen a szégyellnivaló? Mivel cikibb, mint kibontani egy chipses zacskót mondjuk? Tényleg nem látom a különbséget.
2019. nov. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!