Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik egy nőgyógyásznál?

Mi történik egy nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

Segíts először megyek és nagyon félek. Kérlek írd le részletesen!

Előre is köszi!


2010. júl. 18. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Behív az asszisztens, bemész a vetkőzőbe. Nem kell teljesen meztelennek lenned, vigyél 1 pici szoknyát, és így nem érzed magad annyira feszélyezve.

Bemész az orvoshoz, majd úgyis elmondja hogyan feküdjél, hogy jobb neki h vizsgáljon. Először kenetet vesz a méhszájadról, ez egyáltalán nem fájdalmas, inkább kicsit kellemetlen az, amikor egy vizsgálóeszközt(kacsát), betolja a hüvelyedbe, de ez is csak azért kellemetlen, mert hideg az eszköz.

Aztán megvizsgál kézzel is, kitapintja a méhedet, később pedig megnézi ultrahanggal a méhed és a petefészkeid állapotát.

Mindezek előtt persze megkérdezi a menstruáció utolsó időpontját, és egyéb kérdéseket.

2010. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is féltem, főleg, hogy az első az sürgősségi ellátás volt...:/

Nos hát bemész, elmondod, hogy először vagy itt. Először kikérdez a mensesedről, szexuális élet, és hogy miért is vagy ott. aztán gatya le, felülsz a székre, lábat szét és ő megvizsgál: mivel először mész, el fogja mondani, mit csinál veled. nem kell félni:)

2010. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pontosan. nem kell félni. Én mindig szoknyában vagy hosszú pólóban megyek, így elég csak a bugyit levenni és amíg elsétálok a vizsgáló székig, addig sem érzem meztelennek magam.

Nyugodtan mondd meg neki, hogy először vagy nőgyógyásznál, mert akkor biztos mindent sokkal részletesebben fog elmagyarázni, én évek múltán is, ha újat csinál, mindig megkérdezem, hogy mit és miért tesz és ő kedvesen válaszol is.

2010. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
De mi van akkor,ha a lány szűz egyébként és fogamzásgátlót akar felíratni?Akkor is megvizsgálja?:O
2010. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, mert soha nem lehet tudni, van e valami gebasz odabent, ami miatt esetleg nem írhatja fel.
2010. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszolóknak
2010. júl. 20. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!