Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent, ha ezt látom a...

Mit jelent, ha ezt látom a terhességi teszten?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy x-epil terhességi tesztcsíkot a biztonság kedvéért, mert olvastam, hogy sok embernek megvolt a menzesze terhesség ideje alatt. Nem történt olyan konkrét eset, amikor belém élvezett volna a barátom, megszakítás sem történt, igazából egy néhány másodpercig volt bennem gumi nélkül, de ez maximum 5 másodperc volt. A tesztet úgy csináltam, ahogy kellett, és amint kivettem a vizeletes pohárból, a teszt zónában egy elmosódott piros csík volt, nem határozott, inkább csak egy piros paca. Vártam 3 percet, 5-öt is, de ugyanaz maradt. Jelenleg is megvan a menzeszem, ezért gondoltam arra, hogy csak a menstruációs vizelet színezte vörösre.

2019. nov. 12. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit, másik tesztet kell csinálni.
2019. nov. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menstruáció alatt minek csinálod? Várd meg a végét.
2019. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy majdnem negatív teszt. Ha a tesztcsík (kicsit is) színes, miközben a kontrollcsík színes, az egy pozitív.

Ha elszíneződött, akkor mindenképpen menj el nőgyógyászhoz. Semmi sem 100%, de ha terhes lehetsz, akkor ne kockáztass, tudd meg.

2019. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem értek egyet az előzővel, 1./ menstruáció alatt a nőgyógyász úgysem fog hüvelyi ultrahangot csinálni, pedig az kell hogy igazoljon egy terhességet, 2./ ha terhes lennél, 4-5 hetesen még nincs szívhang, tehát kb. 2 hét múlva úgyis vissza kell menni.

várd meg szépen, míg elmúlik a menstruáció (nem tudom, miért pont most jutott eszedbe tesztelni), és utána ismételd meg. ez tök felesleges volt.

2019. nov. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!