Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy ezek miatt küzdök...

Lehet, hogy ezek miatt küzdök szexuális problémákkal?

Figyelt kérdés

Egészen kicsiként sokszor hallottam a szex miatt veszekedni a szüleimet, volt, hogy éjjel arra riadtam fel, hogy apám azt kiabálja anyámnak, hogy te még dugni se tudsz. Nagyon megmaradt bennem. Emlékszem, mindig mondtam magamnak, hogy én sosem leszek ilyen, én szeretni fogok szexelni.

Apám meg is csalta anyámat, amiről nem tudják, hogy tudok.


22 éves vagyok, és nemrég vesztettem el a szüzességem, volt már előtte is barátom, de nem ment. Valamiért annyira rástresszeltem, hogy teljesen szűk lett a hüvelyem. Azóta is sokszor fáj a szex és néha félelem is van miatta bennem.

A másik, folyamatosan szinte nőgyógyászhoz járok, mert állandóan gyulladt a hüvelyem. Azt mondta, ez már szerinte pszichés, hogy kb mindent felírt, de semmi nem használ. Pedig tényleg rengeteg féle gYógyszert használtam már. Kenetvétel enyhe gyulladást mutatott csak ki. Meg baktériumot, de azt mondta, lehetetlen hogy ezt nem ölte meg a sok kúp. (Párom is kezelve volt)


Lehet, hogy mindez lelki okok miatt van?

Ha tudatosult bennem az ok, fel tudom vajon dolgozni? Vagy hogy kellene?


2019. nov. 16. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet emiatt pszichesen, egy jo magan pszichologus segithet, de muszaj neked is akarnod a "gyogyulast" azaz itt inkabb a feldolgozasat a traumadnak.
2019. nov. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aparalyza ***** válasza:

Komoly munkával kell szembenézned!

A lelki okok feltárása egy dolog, a szexre való ráhangolodás már fizikailag is igénybe fog venni.

Apró lépésekkel, pozitív hozzáállással és sok támogatással sikerülhet.

2019. nov. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!