Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » X epil terhességi tesztcsík...

X epil terhességi tesztcsík (2 db) már biztos kimutatna? (10 napja kesik)

Figyelt kérdés

10 napja késik. De pár napja olyan mintha meg akarna jönni csak valahogy sosem jön meg a nap folyamán.

Nov.25ere kellett volna megjönnie de semmi. 12en volt egy kis halványbarna folyásom. 29en (4 nap késés) teszteltem reggeli vizeletből. Negativ lett az eredmény. De azóta sem jött meg. Mostmar 10 napja késik. Vettem egy másik tesztet (x-epil 2dbos) most is várjak reggelig vagy akár már most elvégezhetem?



2019. dec. 5. 15:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy hogy kb 2 hete éreztem a petefészkemnel (hol az egyiknel hol a másiknál) ilyen fajdogalast kb 1-2 hétig tartott
2019. dec. 5. 15:20
 2/4 anonim ***** válasza:
10 nap után már délután is ki kell mutatnia, kicsit azért "várd össze", hogy legyen mennyiség. Egyébként ha a 4 napos késés után negatív lett, szerintem most is az lesz.
2019. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szokták ajánlani, hogy peteérés után 18. nap érdemes tesztelni, mert az a teljesen biztos. Ha akkor sem poziti, más áll a háttérben.
2019. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap este felé nagyon gorcsolt a hasam. Hajnalban megjott. Most reggel megcsináltam első vizeletből a tesztet. -negatív.
2019. dec. 6. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!